Dla Pacjenta

Aktualności dla Pacjentów

EKUZ, gdy wyjeżdżasz turystycznie – wniosek on-line tylko przez IKP lub ePUAP

30.09.2021
Od 1 października 2021 r. wniosek o EKUZ w związku z wyjazdem turystycznym złożysz on-line tylko przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) lub ePUAP.

Wykaz ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży (I poziom referencyjny)

23.09.2021
Komunikat dotyczący ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży (I poziom referencyjny)

Profilaktyka 40 Plus na kieleckim Rynku

04.08.2021
W najbliższa sobotę, 7 sierpnia zapraszamy na piknik profilaktyczny. Na Rynku w Kielcach stanie biało-niebiesko-różowe miasteczko zdrowia. Będą badania, konsultacje, porady i nordic walking.

Informator o Internetowym Koncie Pacjenta

03.08.2021
Internetowe Konto Pacjenta (IKP) to narzędzie, które ma ułatwić wygodne korzystanie z usług cyfrowych i uporządkować rozproszone informacje medyczne o Twoim stanie zdrowia w jednym…

Komunikat dla Świadczeniodawców i Świadczeniobiorców

29.07.2021
Pozytywne zatwierdzenie wniosku o zawarcie umowy z zakresu zaopatrzenie w wyroby medyczne.

Zapraszamy na badania do Sandomierza

21.07.2021
W najbliższą sobotę, 24 lipca Świętokrzyski OW NFZ zaprasza do Sandomierza na piknik zdrowotny, podczas którego będzie można między innymi skorzystać z badań profilaktycznych i…

Wznowienie pełnej obsługi w Sali Obsługi Klientów w Kielcach oraz w Punktach Obsługi Klientów w Sandomierzu i Ostrowcu Świętokrzyskim

04.06.2021
Wznowienie pełnej obsługi w Sali Obsługi Klientów w Kielcach oraz w Punktach Obsługi Klientów w Sandomierzu i Ostrowcu Świętokrzyskim

Środa z profilaktyką – „Higiena jamy ustnej – profilaktyka serca”

21.04.2021
Nieleczona próchnica ma olbrzymi wpływ na stan całego organizmu. W dzisiejszej Środzie z profilaktyką powiemy między innymi o właściwej  higienie jamy ustnej.

Program rehabilitacji po przebytej chorobie COVID-19

12.04.2021
Narodowy Fundusz Zdrowia, zgodnie z poleceniem ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego, przygotował kompleksowy program rehabilitacji dla pacjentów, którzy chorowali na COVID-19.