logo obrazek Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ

  • A
  • A+
  • A++

Aktualności

Drukuj

Aktualności

Zaproszenie na Dzień Otwarty Świętokrzyskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ 9 czerwca 2018 roku

04-06-2018

Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza w najbliższą sobotę 9 czerwca w godz. 9.00-14.00 na Dzień Otwarty do siedziby przy ul. Jana Pawła II 9 w Kielcach. Będzie można załatwić wiele spraw , jakie obsługuje Fundusz od poniedziałku do piątku a na które często nie mamy czasu w dzień roboczy.

Tradycyjnie już będzie można wyrobić dostęp do ZIP- Zintegrowanego Informatora Pacjenta. Do odwiedzenia Funduszu szczególnie zachęcamy osoby wyjeżdzające na urlop za granicę, by wyrobiły sobie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Na mieszkańców regionu czekać będą pracownicy:

  • Wydziału Współpracy Międzynarodowej – wydawanie kart EKUZ
  • Działu Lecznictwa Uzdrowiskowego- składanie wniosków na leczenie sanatoryjne
  • Punkt wydawania dostępów do ZIP- wydawanie loginów i haseł dostępu do Zintegrowanego Informatora Pacjenta ( należy się zgłaszać z aktualnym dowodem osobistym lub paszportem).

Na specjalnie przygotowanym dla Państwa stoisku udostępnimy materiały promujące badania profilaktyczne, zdrowy tryb życia, bezpieczne leczenie za granicą oraz informacyjno-edukacyjne, jak program „Leki 75+”.

Podczas Dnia Otwartego dla uczestników w każdym wieku ratownicy ze Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach chętnie nauczą wszystkich zainteresowanych jak udzielać pierwszej pomocy osobom potrzebującym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców!

Źródło: Rzecznik Prasowy
Wszystkie aktualności