Ważne informacje

Ważne informacje

Profilaktyka 40 Plus. Aktualny wykaz realizatorów

15.11.2021

Informujemy, że na terenie województwa świętokrzyskiego badania w zakresie programu pilotażowego „Profilaktyka 40 Plus” można wykonać w 52 miejscach udzielania świadczeń. Z programu można skorzystać do 31.12.2021 r.

Populacja, do której skierowany jest program

Do programu kwalifikują się świadczeniobiorcy (ubezpieczeni), którzy w roku realizacji programu pilotażowego ukończą lub ukończyli 40. rok życia (uwzględniany jest rok urodzenia) i nie korzystali ze świadczeń w ramach tego programu. Nie ma ograniczania górnej granicy wiekowej.

Jak zgłosić się na badanie?

  1. Wypełnij ankietę PROFILAKTYKA 40 PLUS umieszczoną w Internetowym Koncie Pacjenta (IKP). Jeśli nie korzystasz z IKP możesz uzyskać e-skierowanie na pakiet badań za pośrednictwem infolinii Domowa Opieka Medyczna (DOM) 22 735 39 53 – infolinia czynna całodobowo.
  2. Po wypełnieniu ankiety otrzymasz e-skierowanie. E-skierowanie generowane jest w przeciągu 2 dni od wypełnienia ankiety. Nie musisz go drukować ani pobierać.
  3. Zgłoś się na badania w palcówce, która realizuje program. Weź ze sobą dowód osobisty. Aktualizowany wykaz realizatorów z numerem telefonu oraz godzinami przyjęć dostępny jest na stronie Świętokrzyskiego OW NFZ w zakładce dla Pacjenta, Gdzie się leczyć https://gsl.nfz.gov.pl/GSL/ .
  4. Wyniki badań otrzymasz na IKP lub w placówce, w której zrobiłeś badanie.

 Wykaz realizatorów Profilaktyka 40 Plus 10.11.2021

 

Źródło: Zespół Profilaktyki Zdrowotnej